Taşları Eşyaya Eklemek ve Eşyayı Geliştirmek

Taşlar ve Eşyaya Eklenme şekilleri

Biliyorsunuz ki taşlar metin2'de silahlarımız ve zırhlarımız için vazgeçilmez eşyalardan birisidir. Özellikle karakterinin güçlü olmasını isteyen bir kullanıcı silahı ve zırhı için iyi taş seçimi yapmalıdır böylece artı özellikler sağlayacaktır. Her iki eşyaya da 3 adet taş ekleyebiliyoruz bu pvp server sunucularında 4 adete çıkabilmektedir. Taşı eşyaya eklemek çok basit sürükleyerek eklemek istediğiniz eşyanın üstüne götürmeniz yeterli olacaktır. Oyunda birden fazla taş olmakla beraber zırha veya silaha gelecek taşlar farklıdır bu konuyla alakalı hemen alttaki resmi inceleyelim.

Resimde görüldüğü gibi silaha ve zırha gelen taşlar gösterilmiştir. Bunlar oyun içinde taşın altında hangi eşyaya eklenebileceği yazmaktadır size yardımcı olabilir.

  • Silaha eklenebilen taşlar : Kavrama taşı , Öldürücü darbe taşı , Soğutma taşı , Savaşcıdan koruyan taş , Ninjadan koruyan taş , Suradan koruyan taş , Şamandan koruyan taş, Canavardan koruyan taş
  • Zırha Eklenebilen taşlar : Koruma taşı , Kurnazlık taşı , Sihir taşı , Yaşam taşı , Savunma Taşı , Hız taşı

Taşların eşyaya eklenirken başarısız olma durumları vardır o durumda kırılmış olarak eklenecektir. Kırılmış taşı slot kaplamasın diye çıkarmak isterseniz demirciden artı basarak veya taş sanatı kitabı ile çıkarabilirsiniz. Başarıyla eklenmiş bir taşı kırılmadan çıkarmak için ise ruh taşı kağıdı yada düzeltme kağıdı kullanabilirsiniz. Silahlar gibi taşlarında artıları mevcuttur +5'e kadar artı basabilirsiniz.

Silah taşlarının Özellikleri :

Zırh taşlarının özellikleri :

Taşları 25. seviye siyah metin ve 70.seviye katil metini arasındaki bütün taşlardan düşürebilirsiniz ayrıca buz cadısından da taş düşebilmektedir. Şeytan kulesinde kestiğiniz metinlerden ruh taşı düşebilmektedir bununla birlikle 45 seviye her metin taşından da ruh taşı düşürebilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar