Sürgün mağarası efsunları ve kasılması

Bugün ki makalemiz de sizlere sürgün de nasıl çar kasıldığı ve sürgün de slotlara hangi efsunların işlev gösterdiği hakkında ufak bir bilgilendirme yapacağız.

 

Öncelikle Metin2 TR oynuyorsanız sürgüne çıkmak için 75 level olmanız gerekir. Ancak bir metin2 pvp serverler oynuyorsanız bu serverinizin düzenlemesine göre içeri alma level sınırı değişir. TR'de sürgün mağarasına seyroung vadisinden gidiliyor.

Öncelikle içeri giriş yaptığınız da karşınızda sohon dağında ki gördüğünüz katil balinalar vs.vs. çıkıyor. buralarda çarınızı kasmanız zaman alır bu yüzden ilerlere gidip stetou avcıları , stetou okçuları gibi slotların olduğu odalarda çarınızı kolaylıkla kasabiilrsiniz ancak buraya gitmeden önce şimdi ki yazacaklarımı okuyun yoksa hüsrana uğrarsınız.

Sürgün mağarasında çar kasmak istiyorsanız öncelikle çarınızı iyice bi hazırlamanız gerekir. Çarınızı sürgünlük itemler ile donatmalı ve bu itemler ile çarınızı ufaktan kasmaya başlamalısınız. Peki nedir bu sürgünlük itemler ?

Sürgün mağarasında bir çok slot sizlere aşırı derecede sağlam vuruşlar yapar ve sürekli ölürsünüz. Bir çok TR oyuncusu asıl çarını 75 yaptıktan sonra sürgüne gitmez ve yanına hemen bir adette şaman çar kasar ve bu şaman çar ile birlikte sürgüne giderek çarını şamanından ++ alarak rahat şekilde kasar. Sürgün mağarasında kasmak için şeytanlara karşı güç ve yarı insanlara karşı güç itemleriniz mutlaka mevcut olması lazım. Buna eşlik olarak mistiklere karşı güç efsunu da sizlere yararlı olacaktır. Sürgün mağarası slotları gördüğünüz de de zaten anlarsınız insanlara benzer oldukları için bu slotlara yarı insan efsunu işler ve yarı insanınız ne kadar yüksek olursa bu slotlara olan vuruşunuz bir o kadar artış gösterir.

Paylaş

Yorumlar