Metin2 razadör nasıl yapılır ? (Kırmızı Ejderha Kalesi)

Merhabalar bugün sizlere metin2 alemine yeni gelmiş sayılan Razadör hakkında bilgi verip nasıl yapıldığını anlatacağım. Aynı zamanda adı kırmızı ejderha kulesi olarakda geçmektedir ve metin2 pvplerde direk razadör ismiyle bilinir.

 

Öncelikle bu Razadör Kırmızı Ejderha Kalesinde bulunmaktadır. Bu kale Doyum Paper bölgesinde bulunmaktadır ve bu Kalenin Haritası 7 bölümden oluşmaktadır, grup olarak içeriye girildikten sonra Am-Heh Uçurumu'na gelinir.Başarı ile tamamlanan her bölge görevinden sonra buraya gelinerek ortadaki anıta tıklanarak bir diğer bölgeye geçilir.Bu haritada sırası ile yapılması gerekenler..

Bilinmesi gerekir ki içeriye girildiğinde her girişte kombinasyon değişir yani yapılan işlemler sürekli aynı kalmaz her zaman değişir onun için ben sizlere şuan 1 adet kombinasyonu vereceğim.

1. Bölge : Açılan kilitli mapa giderek bu mapta gömüş olduğunuz Bütün yaratık mobları öldürülmelidir. Ardından ortada ki Am Heh uçurumuna geri dönülür.

2. Bölge : Canavarları öldürerek Altın Çark düşürmeli ve bölgede bulunan dikili taşları açmalısınız. Bu işlemden sonra Am Heh Uçurumuna geri dönülür.

3. Bölge : Bu bölümde de açılan kapıdan girilerek 1.Bölge de gerçekleştirmiş olduğumuz işlemin aynısı yapılarak mapta ki bulunan bütün slotlar öldürülür. Ve bu işlem ardından tekrardan Am Heh uçurumuna dönülür.

4. Bölge : Açılan kilitli kapıdan mapa giderek bir çok slotun içinde sadece 1 adet bulunan Ignitor'u bularak bu Ignitor'u mağlup etmelisiniz. Bu işlemden sonra Am Heh uçurumuna geri döneceksiniz.

5. Bölge : Bu mapta Canavarları öldürerek Maat'ın Taşı'nı düşürmeli ve bölgede bulunan dikili taşları açmalısınız. Yapılan işlem Şeytan Kulesinde ki mühür açma olayı ile bire bir aynıdır. Sadece anıt sayısı fazladır. Bu işlem ardından tekrardan Am Heh uçurumuna dönülür.

6. Bölge : Bu mapta slotların arasında bulunan Araf Ateşi Metni'ni yok etmelisiniz. Bu metni yok edince geri Am Heh uçurumuna dönmelisiniz.

7. Bölge : Bu işlemden sonra Am- Heh'e tıklayarak sizi Razador'un olduğu map'a atmak için izin isteyerek bu izini onaylayıp Razador'a çıkacaksınız. Bu mapta da Razador'u kesip Kırmızı Ejderha Kalesini Feth Etmiş olacaksınız.

Umarım konu yarayışlı olmuştur iyi oyunlar dilerim görüşmek dileğiyle arkadaşlar.

Paylaş

Yorumlar