Metin2 pvp serverler nasıl oynanır ?

En çok tutulan metin2 pvp server tarzları nedir ?

 

Merhaba arkadaşlar, bugün ki konumuzda yeni pvp server açacak olan arkadaşları bir kez daha düşündürecek hem yararlarına hem de düşüncelerine hitaben bir konudan bahsedeceğiz.

 

Öncelikle biliyoruz ki şu sıralar önüne gelen bütün herkes metin2 pvp serverler kuruyor. Ve milletimiz de bu açılan bütün serverlara direk alt yapıya ve kuruculara bakmadan indirip oyunu oynayıp yeri gelip emek veriyorlar yeri gelince de paralarını yatırıp ep alıyorlar. Bu şekilde de oyun haberleri bile olmadan 1 2 ay içerisinde kapanıp gidiyor hem paraları hem emekleri yazık olup gidiyor.

 

Öncelikle bakınız arkadaşlar şu metin2 aleminde güvenle oynayabileceğiniz bir pvp serverler kurucu firması varsa bu da KCT İnformation'dur. Bu şirketin kurmuş olduğu bütün serverlar 1 user kalsa dahi 2 seneden aşağı kapanmıyor. Çünkü bütün gerekli ekipmanlara kendileri sahip. Sunucuları kendilerine ait. Hiç bir sıkıntıları olmadan oyunlarını oldukça seri şekilde sürdürüyorlar. Örneğin; Piyasada ki 2.5senedir açık olan RinaMt2 ve EkinoksMt2'nin alt yapı kurucuları KCT İnformation'dur. Açtıkları files tamamiyle kendilerine özel kodlanarak oyuncuya hitaben bir server olmasıyla birlikte oyun içinde ki getirdikleri yenilikler de tamamiyle kendi düşünceleri ile ortaya çıkmakla birlikte oyuncuyu kendine çekmektedir.

 

Bir oyuncu gözüyle bakılırsa eğer bir oyuncunun en çok zevk aldığı oyun türü hem emek verip hem de vs atacağı bir server olmasıdır. Bu 2sinden birisi olup diğeri olmadı taktirde oyuncu oyundan direk sıkılıyor ve bırakıyor. Oyun oynayacaksanız eğer öncelikle kesin ama kesin alt yapıya bir göz atın ve ona göre emeklerinizi ve paranızı yatırmayı göze alın derim ben sizlere.. Piyasa da emeklerinizi ve diğer bütün herşeyinizi güvenle barındırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden KCT İnformation kurucularının Türkiye ve yurt dışına girişlerini açmış olduğu bir metin2 server'ına başlayın derim :) Bu konuyu yazan moderatör olarak ben de orada oynadım ve oynuyorum ne yalan söyleyeyim :) hem hiç bir server'da görmediğiniz oyuncu ortamı ile karşılaşacaksınız hem de belki ilk defa bu kadar değişik ve bağlayıcı bir oyunda rol alacaksınız :))

 

Konuyu yazan özgür ışık arkadaşımıza teşekkürler.

Paylaş

Yorumlar