Metin2 pvp online sayısı önemi

Metin2 de Online Sayısının Önemi Nedir ?


Şuan ki piyasa da bulunan ve her geçen gün sayısı hızla artmakta olan metin2 pvp serverler sunucuların da barınan serverin online sayısı.. Evet arkadaşlar biliyoruz ki hiç bir oyuncu tek başına bir server de oynarken zevk almaz çünkü Metin2 oyunu kalabalıkken daha güzel ve keyifli oynanan bir oyun bu yüzden tek başına oynandığın da bir keyf alınmıyor öyle sap sap tek başına oynanıyor ve bu şekil de oyun sarmıyor. Online sayısı önemli mi deniliyor ve bu şekil bir sorunun sorulması dahi çok saçma gelmiyor mu sizlere ?

 

Bi düşünür müsünüz arkadaşlar 2 tane server var sizlerin önünde .. Birinci server de hiç bir online yok sadece tek başınızasınız.. Server de başka hiç bir allahın kulu yok ve bütün yapılacak her şeyi tek başınıza yapıyorsunuz.. Gücünüzün yetmediği bossları bile kesemiyorsunuz tek başınıza sinek avlıyorsunuz bi nevi..

 

Oysa ki diğer tarafta yani 2. server de yaklaşık olarak 5 bin user var. Yapacak bir çok şey var ws atacak insan var ve takılıp sohbet edebileceğin insanlar var.. Boss kesmek istediğin zaman yardım isteyebileceğin insanlar var ..

 

Siz olsanız bu saymış olduğumuz 2 pvp serverler arasından hangi serveri seçip ve hangi server de oyun oynamayı istersiniz arkadaşlar ? Her zaman böyle olmuştur ; her zaman server user sayısı fazla olan server her server dan 1 adım daha öndedir ve bu şekil oynanmaya devam edilmiştir.. Bana soracak olursanız hiç bir zaman 300 400 kadar düşük userli bir server da takılmayın direk çıkın çünkü bir güvence dahi sağlamıyor server.. Çıkın gidin daha yüksek onlineli bir server de takılın en azından keyfini alırsınız.. Şuan öyle bir piyasa olmuş ki her önüne gelen server açıyor ve zaman kapanacağını insan bilmediği için ne zevk alarak oynayabiliyor ne de oyun tadını alabiliyor.. O yüzden hiç bir şekil de 300 400 useri olan server oynama onu oynayacağına git harbi harbi Metin2 tr de oyna vakitini geçir..

Paylaş

Yorumlar