Metin2 pvp nasıl oynanır bilgisayara nasıl kurulur

Metin2 pvp server oynamak için orjinal metin2 dosyalarına ihtiyaç vardır genelde bütün oyuncular biliyor ama bazı kardeşlerimiz hala metin2 pvp nedir bilmiyor ve oynayamıyor duyduğunda sadece duymakla kalıyor işte bizde bu konuyu bunun için yazıyoruz.

İlk olarak oynayacağımız oyunu seçiyoruz bu sizin göreviniz bir oyun bulun. Bulduğunuzu var sayarak devam ediyorum. (Örneğin : RinaMt2) Oyunun sitesine giriyoruz kayıt olma yeri vardır oradan oyuna kayıt oluyoruz tıpkı metin2 türkiye'ye kayıt olduğumuz gibi. Kayıt işlemizi tamamaldıktan sonra indirme sayfasına giriyor burada büyük ihtimal mini pack vardır yada ikisi birden vardır full pack ve mini pack olarak. İki yol olduğu için şimdi sırayla anlatıyorum. Unutmadan şunuda ekleyeyim pvp serverler oynamak gerçekten güzeldir.

1. İlk yol mini packtir ve çoğu oyunda bunu verirler boyutu küçük olduğu için kotalı oyuncular için idealdir. Eğer mini packten oyuna girecekseniz bilgisayarınızda orjinal metin2 yüklü olmalıdır. Yüklü olarak varsayıyoruz eğer bulamıyorsanız "C:Program Files (x86)GameforgeLiveGamesTUR_turMetin2" bilgisayarınızda bu yoldadır.

Metin2 pvp nasıl oynanır

Yukardaki resimdeki gibi verdiğin yolu görüyorsunuz. İndirdiğiniz mini packi bu dosyanın içine düzgünce atıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken indirdiğiniz dosyanın içindekiler doğru yere atmak pack klasörünü karıştırmamak. Attıktan sonra mini pack içinde bulunan .exe uzantılı dosyaya tıklayarak oyuna giriyoruz bu kadar basit.

2. İkinci yol ise indirme sayfasındaki full packtir. Bu yol çok daha basittir direk indirip kurabilirsiniz eğer bir kurulum dosyası değil ise masaüstüne direk klasörü çıkarıp tıklayarak girebilirsiniz işte metin2 pvp serverler oynamak bu kadar kolay ve basittir.  Anlamadığınız noktaları yorumdan sorarsanız cevaplarım görüşmek üzeri.

Paylaş

Yorumlar