Metin2 Pvp Lag Sorunu Çözümü

Bir çok oyuncunun aynı olaydan dert yandığı sorun , kimi zaman bizleri de çileden çıkarmıyor değil aslında. Oyunun en güzel yerinde bütün hevesini ve şevkini kıran bir lag ile oyuna karşı olan bütün enerjini ve bağlantını kaybediyorsun. Hele ki bir ws anında giriyor ise pvp serverler de bu lag ve geri düzeldikten sonra ws yi kaybetmiş şekilde düzeliyor ise yaşadığınız o an ki sinir krizi ve anlık olan dünya ile bağlantı kesilmesini etrafa falan vurup kırma isteğinizi bizler çok iyi anlıyoruz çünkü bizlerin de zamanında aynı şeyler başımızdan geçtiği için bizler emin olun sizleri çok iyi anlıyoruz. Bugün de sizlere lag konusu hakkında bilgilendirme yapacağız.

 

Şimdi bu tür laglar oluşunca hepiniz genel olarak serveri suçluyorsunuz diyorsunuz ki işte ne kadar dandik server ya biz o kadar para veriyoruz düzgün bir sunucu al bizi rezil ediyorsun oyun oynayamıyoruz işte daha ilerisi de var lag sorunu çözülmezse oyunu bırakıyoruz lonca olarak user kalmaz gibisinden oyun yöneticilerine giden tehtidler aslında hiç de iç açıcı birşey değil aksine çok utanç veren bir durum olsa gerek.

 

Şöyle düşünür müsünüz bi hangi server sunucusu serverini bile bile laga soksun? oyuncularından neden laf yemek istesin? onlar için anlık laglar oyuncu kayıbını getirir ve o yüzden hiç bir yönetici istemez serverinde lag oluşmasını. Sizler de oluşan lagları server sahibi bilerek yapıyormuş gibi davranmayı bıraktığınız zaman işte o an metin2 tr sunucuları veya metin2 pvp serverler sunucuların da metin2 oynamanın tadı daha da ayrı bir hal alacak ve herkes hem oyun yönetimi hem de oyun oynayan diğer oyuncular rahat rahat oyunlarını oynayama ve oyunlarını yönetmeye devam edeceklerdir.

 

Oluşan laglar bazen sadece serverden kaynaklı olmamakla birlikte sizlerin de makinasına bağlı olarak oluşan anlık laglar olabiliyor. Örneğin bilgisayarınız uzun zamandır açık kaldı ise bu sizlere sıkıntı yaratıyordur ve anlık olarak oynadığınız oyun anında lag girmesi çok normaldir. Kendi makinanızı da kontrol ediniz arada...

Paylaş

Yorumlar