Metin2 Pvp Başlangıç Leveli

Merhaba değerli metin2 pvp serverler takipçileri sitemizin güzel üyeleri. Bugün ki konumuz da sizlere oynadığınız metin2 pvp serverler in hemen hemen en başın da sürekli olarak gördüğünüz bir konudan bahsedeceğiz.. Evet bugün sizlere metin2 pvp serverler için başlangıç leveli ayarlamalarından ve bu ayarlamaların oyuncular üzerin de ki etkilerinden bahsedeceğiz.. Öncelikle biliyorsunuz ki metin2 pvp server oynayan oyuncularımızın bir sabit düşüncesi bulunmaktadır ve bu sabit düşünce ise şudur ; ' Bu kadar zor burayı ben oynamam burayı oynayacağıma gider metin2 tr oynarım daha iyi '

 

Evet arkadaşlar yukarı da sözü geçen bu kelimeyi söyleyen metin2 tr ya da metin2 pvp serverlerin hiç birin de bir başarı sergileyememiş sürekli o daldan o dala atlayan oyuncuların sözleridir.. Bu şahıslar zora gelemeyerek sürekli kendi istekleri doğrultusun da oyun oynayabilecekleri bir sistem arayışındalar ve onların isteği hemen hesabım en üst seviye olsun hemen itemlerim dizilsin hemen ilk günden gidip insanlar ile ws atmaya başlayayım ve yarın olsun sıkılıp oyunu bırakıp başka bir metin2 pvp server bulup ora da da burda yaptıklarını devam etttirerek metin2 oyununu kendisine bu şekil motive etmiş insanlardır..

 

Ancak biliyorsunuz ki metin2 yi bu şekil oynayan hiç bir oyuncu hiç bir zaman zevk alamamıştır ve bu şekil de oynamaya devam eden arkadaşlara da uyarımız olsun buradan bu şekil de oynamayın..

 

Evet şuan ki piyasa da bulunan bir çok oyuncu pvp serverler başlangıç leveline aldırış etmeden hepsi oynamaktadır çünkü şuan türkiye de ağırlıklı olarak ağırlık basan metin2 pvp server kategorisi metin2 pvp emek serveler dir.. Bu yüzden zaten emek server oynandığı için başlangıç leveli daimi olarak 1 level olmakla birlikte bitiş level sınırı ise ya 99 oluyor ya 105 oluyor ya da şuan tr de ki yapılan son bir oyun içi güncellemesi ile level bitiş sınırı 127 oluyor.. Ancak biliyoruz ki şuan emek server de olsa başlangıç levelini 55 yapan yöneticiler de oluyor ancak şüphesiz ki en iyi tutan oyun şekli her zaman ki gibi 1 level başlangıç bitişi farketmeyen serverlerdir..

Paylaş

Yorumlar