Metin2 Otomatik Avlanma Saldırı Beceri ve İksir Sistemi

Otomatik Avlanma Sistemi

Otomatik avlanma sistemi oyunculara karakteri kendi kedine geliştirebilme imkanı tanımaktadır. Sistem ile karakter; kendi başına, at üstünde, düz vuruşla veya beceri kullanarak mekanizma sayesinde gelişim gösterebilmektedir. Sistemin fayda mantığın da kolay yoldan karakter geliştirmeye imkan tanımak vardır. Sistemin aktif edilebilmesi için simya bölmesinde alt kesimde yer almakta olan menü erişim simgesi kullanılmalıdır. Bu simge beceri çubuğunun orta kesiminde yer almaktadır. Yöntemi karmaşık bulan oyuncular klavyelerinde yer almakta olan ‘’K’’ tuşu aracılığıyla da menüye erişebilmektedir.

Otomatik Av Sistemi Özellikleri Nelerdir ? 

-    Sistem tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır.

-    Aynı zamanda nesne market ürünüdür.

-    Sistem menüsü aracılığıyla üç farklı özellik aktif edilebilmektedir. Bu özellikler otomatik saldırı, otomatik iksir kullanımı ve otomatik beceri kullanımından oluşmaktadır.

Otomatik Saldırı Sistemi Genel Özellikleri

Bu sistemden her Metin2 oyuncusu faydalanabilmektedir. Oyuncular arasında bir nitelik veya nicelik gözetilmemektedir. İstenildiği zaman oyuncular sistemi başlat ve durdur tuşları ile yönetebilmektedir. Bir nevi bot özelliği gösteren otomatik saldırı; başlatıldığı andan itibaren karakterin yakınında ki canavarlara saldırmasına olanak tanır. Karakter sadece metin taşlarına otomatik olarak saldırmamaktadır. Sistemin en büyük aksaklığı ise karakter engellere takıldığı zaman manuel yardım ihtiyacı duymasıdır. Karakter taş, çit, ağaç vb. nesnelere takıldığı zaman oyuncu tarafından el ile kurtarılmalıdır.

Otomatik Beceri Sistemi

Bu özelliğin aktif hale getirilebilmesi için nesne market tarafından satın alınması gerekmektedir. Kısacası Premium özellik olarak adlandırılabilmektedir. Özellik satın alındığı takdirde ilgili kutucuğa konulan becerileri otomatik kullanmaktadır. Beceriler aksi belirtilmediği sürece soğum süreleri tamamlandığında tekrar kullanılmaktadır. İstenirse soğum sürelerine bağlı olmaksızın farklı aralıklarla beceri kullanımına olanak tanımaktadır. İstenildiği zaman beceriler değiştirilebilmektedir.

Otomatik İksir Sistemi

Otomatik beceri sisteminde olduğu gibi otomatik iksir sistemi de Premium özellik göstermektedir. Nesne marketten alınabilecek olan bu özellik ile HP ve SP’lerinizin otomatik olarak kullanılmasına olanak sağlayabilirsiniz. Otomatik beceri sistemi aynı zamanda beceri opsiyonu ile birlikte aktif olmaktadır. Bu sistemler sayesinde bot kullanımından kurtularak gereksiz banlanma risklerinden sıyrılabilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar