Metin2 Nemere Gözetleme Kulesi Nasıl Yapılır ?

Merhabalar ;

Bugün sizlere yine metin2 ortamına yeni gelmiş olan Nemere Gözetleme Kulesinden bahsedeceğim.

Öncelikle bu Nemere Gözetleme kulesine Sohan Dağından gidilir. Ve bu nemere gözetleme kulesine giriş yaparken yanınızda mutlaka bir şaman olması lazım şamansız çıkarsanız nemereyi yapamazsınız. Ve grup liderinizin 104 levelden yüksek olması lazım. İçeriye giriş için de 1 er adet örümcek zindanı 2.kata girmek için kullanılan geçiş biletinden gereklidir. Tabi bu pvp serverlere göre değişir.

 

Öncelikle yapılması gereken adımlar şöyledir ;

1.Bölüm : Bütün yaratıkları öldürmeniz gerekmektedir. Buz aslanını hemen aktif ettikten sonra yaratıkları kestiğinizden emin olun ve üst kat için hazırlanın.

2.Bölüm : Burda bütün yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Bütün yaratıkları kestikten sonra bir sonraki kat için hazır olunuz.

3.Bölüm : Yine burdada 3. katta olduğu gibi bütün yaratıkları temizliyorsunuz. Burda 2 dalga halinde üzerinize moblar gelecektir. Hepsini kesin ve üst kata hazırlanın.

4.Bölüm : Burda bütün yaratıkları keserek kuzey yıldızı anahtarını düşürmeniz gerekmektedir. Arctic küplerinin üzerine 5 mühürleri açmak için kuzey yıldızını kullanacağız, mühürler doğru sırayla açılması gerekiyor.Sıralama sabit değildir ve sürekli değişmektedir.

5.Bölüm : Bu kattan sonra artık daha dikkatli olmanız gereklidir. Burda yine bütün yaratıkları keseceğiz. Aynı zamanda Buz metinini de kesmeniz gerekmektedir. Buz metini 100 level bir metindir. Burda bu metin için her yerde sadece şaman karakterler damage atabiliyor deniliyor ancak sura savaşçı ve ninja ile de vuruş yapıldığında metinin canı gitmektedir :)

6.Bölüm : Mapta yaklaşık 5 adet Szel adında yaratık bulunmaktadır ve bu Szel boss unu keseceğiz ve bu boss doğru ise bizi üst kata atacaktır.

7.Bölüm : Bu katta bütün slotları temizleyerek içlerinden düşen Buz Çiçeği Anahtarını sağ tıklayarak doğru anahtarı bulup sağ tıklayarak üst kata çıkmaya çalışacağız.

8.Bölüm : Bu bölümde mapın ortasında bulunan Kuzey Mozaiği adında bir uzun boylu metin gibi sabit duran bir nesne göreceğiz bu nesneyi keseceğiz ve kestiğimizde map'a 1.katta giriş yaparken grup liderinin tıklayabildiği Buz Aslanı yeniden gelecektir. Bu buz aslanına tıklayacağız.

9.Bölüm : Buz aslanına tıkladıktan sonra bizi Nemere adlı boss'un yanına atar. Artık bundan sonra nemereyi keserek Nemere Gözetleme Kulesini Feth Etmiş olacağız.

Paylaş

Yorumlar