Metin2 İyi Bir Ninja olmak için neler yapılmalı ?

Merhaba arkadaşlar, bugün ki konumuz da sizlere metin2 oyununun en vazgeçilmez karakterleri arasında bulunan ninja karakterinden bahsedeceğim pvp serverler dede ninja önemli onuda ekleyelim. Oynaması en zevkli olan karakter şüphesiz ki ninjadır! Ve sizlere bu konumuz için özel röpörtaj yaptığımız metin2 aleminde bir çok insanın ninja karakteriyle oyun oynayarak kendi çabalarıyla bir çok kişiye ulaşarak ün yapan ninja karakteri deyince akla ilk gelen isimlerden olan PowerShoot karakterine can veren Özgür Işık kardeşimizle bir konuşma yaptık ve kendisi iyi bir ninja nasıl olunur sorusuna siz değerli forum üyelerimiz için çok güzel ip uçları verdi. Hadi vakit kaybetmeden hemen merakla beklediğiniz o ninjanın sözlerinden sizlere ninjayı tanıtalım. Anlattığımız bu konunun normal metin2 de ayda metin2 pvp serverler de ksıım kısım farkları olabilir genelde fark yoktur.

 

"Öncelikle merhaba MPS ekibi, sizlerle yeniden görüşmek beni mutlu etti. Sitenizi sürekli takip ediyor ve inceliyorum gayet başarılı konulara değiniyorsunuz. Ve bugün ki bu konu da gayet ilgi çekici bir konu olacağına eminim çünkü bütün sırları anlatmasam dahi ufak tüyolar ile bu konuyu okuyacak olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle 7. seneme girdim bu oyun içerisinde. İlk başta ilk metin2 oynarken sura ile başlamıştım ancak o zamanlar oyunu bile bilmiyordum 2 sene önce ninja karakterine başladım ve 2 seneden bu güne kadar onun dışında bi karakteri oynarken zevk almıyorum. Ve insan sürekli yaptığı şeyler de kendini geliştirip o işin bütün pür noktalarını öğrendiği gibi bende bir kaç şey öğrendim. Öncelikle bakınız iyi bir ninja olabilmek için yapacağınız ilk iş Bıçak Çevirme beceri skilini tamamiyle 3 yada 4 takla olarak oturtmak olsun. Bu skili oturttuğunuz da siz ninjayı öğreniyor olacaksınız. Eline gelecek olan bıçağın yada yayın efsunu ise güç çeviklik yerine güç büyü hızı yapmanızı tavsiye ederim. Küpe olarakta kristal küpe değil daima abonoz küpe takmanızı öneririm. Bu tavsiyeler sizleri iyi bir ninja olma yolunda hız kesmeden ilerletecek bir tavsiyedir. Bu konuda bana yer ayırdıkları için MPS Ekibine canı gönülden teşekkür eder, başarılarının bu şekilde devam etmesini dilerim"

 

PowerShoot adlı arkadaşımıza bizde teşekkür ederiz, bizi kırmayıp sizler için yardımcı oldu. Eee o zaman ne duruyorsunuz, Haydi ninja oynamaya! :)

Paylaş

Yorumlar