Merak Edilen Büyülü Silah Sura Statüleri Nasıl olmalıdır ?

Merhaba arkadaşlar;

Bugün ki makalemizde sizlere metin2 oyununun merak edilen en çok işlev gören Büyülü Silah Sura karakterinin statüleri hakkında bilgilendirme yapacağım.

Büyülü silah sura, statü bakımından çok çok etkili olmasa da kullanım ve etki bakımından beğenilen ve tercih edilen bir statüdür. Pvp serverler ve TR serverinde kullanımı çok olan büyülü silah suraları var olduğunu görmekteyiz. Skiller ve statü bakımından etkili çeşitleri olduğunu görmekte mümkündür. Peki Büyülü Silah Sura Statüleri Nasıl Verilmelidir? Dilerseniz hemen göz atalım.

Büyülü Silah Sura Skileri

Büyülü keskinlik: Saldırı gücünüzü arttırmak ve güç bakımından daha etkili olmak için kullanılır. Ayrıca bu skille metin taşı kesmek daha kolay olacaktır.

Parmak darbesi: En etkili skillerden birisidir. Oldukça çok etkisi ve tehlikesi bulunmaktadır. Örneğin bu skil çok demege vermektedir.

Ejderha dönüşü: Daha hızlı ve kolay kasma işlemi için kullanılabilecek kullanışlı skillerden biridir. Kasma işleminiz dönüş bakımından daha etkili ve hızlı olacaktır.

Büyülü zırh: Korunma ve kendini saklama özelliği olarak etkisi büyük olan skildir. Kendinizi zırh olarak koruyabilecek ve yansıtma özelliği de yapabileceksiniz. Koruma konusunda etkilidir. Dilerseniz de büyü çözme işlemi de yapabilirsiniz. Ancak yansıtma işlemi için ilk 4 master %100 olması gerekmektedir. Peki, Büyülü Silah Sura Statüleri Nasıl Verilmelidir? Şaşırmadan söyleyeyim metin2 pvp serverler içinde anlatıyoruz fark etmiyor tr metin2 diye.

 

Büyülü Silah Sura Statüleri

Statü olarak iki şekilde bakmamız gerekiyor. PVP ve TR server olarak düşünmemiz lazım. Birçok kişi statü olarak nasıl verileceğini bilmemektedir. Bunun en büyük nedeni ise bizce şimdiye kadar çok az Büyülü Silah takınan sura olması ve Büyülü Silah becerilerine önem verilmemesidir. Peki, Büyülü Silah Sura Statüleri Nasıl Verilmelidir?

TR serveri için statü

Öncelikle 23. Levele kadar 3 VIT 1 INT olacak şekilde verilmelidir. Daha sonra 34. Levele ulaşana kadar sadece INT ile devam etmelisiniz. Daha sonra zırhlı bir at alacağınızı düşünürsek 90 olana kadar INT, 90 olana kadar VIT, 300 sonra da isterseniz Dex, ya da STR verebilirsiniz.

PVP serverler için statü

İlk olarak VIT’yı 90 a getirin. Daha sonra INT’yı, sonra STR’yi, geri kalanı da Dex’e vermelisiniz. Bu şekilde daha etkili olabileceksiniz. İtem ve skillerin de önemini unutmayalım.

Paylaş

Yorumlar