General ve Komutan nasıl kesilmeli ?

Bugün sizlere metin2 pvp serverler dünyasının en kral 2 adet patronundan bahsedeceğim. Bu bosslar metin2 tarihinin vazgeçilmezleri arasıda bulunur çünkü Mavi Ejderha adlı bossa ulaşmak için tek yol bu general ve komutan adlı bosstan geçer. Onun için bu anlatacağım konuyu hür dikkat dinlemeniz sizlerin yararına olacaktır diye düşünüyor ve temenni ediyorum.

 

Metin2 pvp serverlar dan birinde oynuyorsanız ve bu oynadığınız server bir emek server ise bu generaller ile 2 iş yapabilirsiniz.

 

1- ) Öncelikle bu general ve komutan ile yapacağınız ilk işlem Mavi Ejderha adlı bossu öldürmek için istenen Kıvrık Anahtar adlı nesneyi bu general ve komutanı öldürerek elde edebilirsiniz. Kıvrık anahtar metin2'de başka hiç bir yerde düşmez sadece bu general ve komutan adlı bosslardan düşer. Bu bossları yok etmek için kullanacağınız efsunlar ise şu şekil olmalıdır;


- Şeytanlara karşı güç

- Yarı insanlara karşı güç

- Ölümsüzlere karşı güç

- Zehirleme şansı

- Hp üretimi

- HP Absorbe

- Saldırı hızı

- Güç

- Yakın dövüş saldırılarını bloklama

Bu efsunlar içerisinden itemlerinize gelecek olanları bu efsunlar ile donaltıp bu bossa saldırıya geçebilirsiniz. Bazen bazı pvp serverler da bu bosslar canı dip kaldığında tek atmaya başlıyor ve karakteriniz bu bossları kesemeden ölüyor. Onun için hp absorbe ve hp üretimi efsunları bu yönden işlev gösterir ve sizlere bu konuda yardımcı olur.

 

2- ) Bu bosslar ile yapabileceğinzi bir diğer işlem ise Çar kasımıdır. Bu bossları tek tek değil de toplu halde bir sürgün mağarasında ki odada biriktirirseniz eğer bunları aynı anda dalış yaparak yanında ki doğan slotları keserek çarınızı çok rahat bir şekilde kasabilirisniz. Bu işlemi yapmak için Büyülü Silah karakter tercihimdir.

Paylaş

Yorumlar